Problem Klienta

Wiodący gracz na rynku IT tradycyjnie, co roku przedstawia zespołowi plan sprzedażowy do wykonania. Nagrodą za jego realizację jest wyjazd w ciekawe miejsce na świecie. Impreza przeważnie jest udana, zabawa przednia, ale na koniec imprezy jest przedstawiany  plan sprzedażowy na kolejny rok, plan zakładający znaczny wzrost. Nasz Klient chce nagradzać wyróżniających się handlowców, ale chciałby aby wyjazd będący nagrodą za miniony okres i osiagnięte wyniki był jednocześnie motywatorem do działań na kolejny rok.  A nie tylko kolejnym służbowym wyjazdem, fajnym, bo sponsorowanym przez pracodawcę.  Wspólnie spędzony czas ma być podstawą do umocnienia zespołu, zawiązania silniejszych relacji I wspólnego dążenia do celu.

MEXICO

Rozwiązanie UTE – Incentive

Wyjazd do Meksyku nad Morze Karaibskie w czasie gdy w Polsce jest wyjatkowo ponuro i mało atrakcyjnie, co przekłada się na podejście do pracy i ogólny spadek nastroju. Jak dowodzą naukowcy najbaradziej demotywującym okresem w naszej strefie geograficznej jest listopad. Plan wyjazdu to  pobyt  w luksusowym hotelu, w interesującym miejscu, a w trakcie pobytu dwudniowa wyprawa do jaskiń San Jeromito. Tam w asyście spaleologów  zespół musi pokonać podziemną trasę. A nie jest to łatwe zadanie.

Trudne warunki: rwąca, podziemna rzeka oraz ciężka i wymagająca trasa wymusza pomaganie sobie, wzajemne wsparcie I pracę zespołową. Noc spędzona na plaży, zjazdy po linach w studnie jaskiniowe to zadania, dzieki którym każdy uwierzy w swe możliwości, a poziom wzajemnego zaufania znacznie wzrośnie.

Efekt  UTE

Podróż do Meksyku rozpoczęła grupa ludzi nierozstających się na co dzień z telefonami I komputerami.  Po wspólnie spędzonym czasie, pokonaniu wielu trudności ramie w ramie z przełożonymi powstała grupa ludzi przekonanych że mogą wszystko. Przekonali się, że w są silniejsi i wytrzymalsi niż im sie wydawało. Wyszedł odział zmotywowanych i przekonanych o swojej sile ludzi. Wzmocniły się więzi międzyludzkie, wzrósł poziom wzajemnego zaufania i wzrosło przekonanie o własnych mozliwościach. Po takiej przygodzie oni już wiedzą, że razem mogą osiągnąć każdy cel.

 

Programy oparte na takich zasadach realizujemy już od kilku  lat.  Taki scenariusz sprawdza się w 100%

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UTE GROUP BIURO POZNAŃ

UL. MICKIEWICZA 24/8C
60-836 POZNAŃ, POLAND
T: +48 61 622 76 90
E: info@ute.pl

UTE GROUP BIURO WARSZAWA

UL. CHMIELNA 73b/28
00-801 WARSZAWA, POLAND
T: +48 22 242 80 90
E: info@ute.pl