INCENTIVE

Akcja promocyjna – Indie YETI

grudzień 15, 2015

Aleksandra Piskuła
by Aleksandra Piskuła
Senior Account Manager | INCENTIVE

AKCJA PROMOCYJNA NA SZCZYCIE

Aby zrozumieć, dlaczego akurat ten wyjątkowy wyjazd może zasługiwać na tytuł najlepszego incentive, musimy najpierw przyjrzeć się sytuacji w branży Klienta. Akcja promocyjna, którą mieliśmy przeprowadzić, przypadła na sam szczyt sezonu na rynku motoryzacyjnym. To czas, w którym wszyscy dziennikarze krążą po prezentacjach i eventach, a media zalewa fala komentarzy, opinii oraz recenzji. Jak w takim szumie przebić się z mocnym komunikatem marketingowym?

Potrzebowaliśmy czegoś, co dziennikarze zapamiętają nie tylko do końca sezonu, ale wręcz do końca życia. Dlatego zorganizowaliśmy wyjazd rodem z filmów przyrodniczych. W planie: Indie, Kaszmir, Himalaje, buddyjskie mantry, mnisi, egzotyczne widoki… i ON – legendarny Yeti. Ludzie prasy kontra Człowiek Śniegu. Umożliwiliśmy dziennikarzom prawdziwe spotkanie oko w oko z Yeti… Skodą Yeti.
Ale obserwowanie auta to nie wszystko – w planie były także testy nowej Skody w ekstremalnych warunkach na Pustyni Gobi. Ukoronowanie akcji promocyjnej stanowiła wyjątkowa niespodzianka: przejazd najwyżej na świecie położoną przełęczą.

AKCJA PROMOCYJNA WYJAZDEM ŻYCIA

Takiego wsparcia sprzedaży nie spodziewał się nawet Klient, dla którego organizowaliśmy event. Skoda Yeti pojawiła się dosłownie wszędzie: lista publikacji prasowych poświęconych premierze tego auta była tak wysoka, że bez trudu prześcignęła wszystkie inne moto-premiery sezonu. Mimo wielu targów, prezentacji, spotkań i eventów w branży, to właśnie nasza akcja została dostrzeżona. Dodatkowo samochód zbierał doskonałe opinie, a dziennikarze zafascynowani sposobem jego zaprezentowania nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia z produktem, który sprawdza się nawet w ekstremalnych okolicznościach.

Akcja promocyjna Skody Yeti wyniosła ten produkt na szczyty popularności, a nam – w UTE – dała pewność, że w reklamie potrafimy (dosłownie i w przenośni) zdobywać Himalaje.

JESTEŚMY RÓWNIEŻ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to kontaktu z nami. Spotkamy się, porozmawiamy, ustalimy cele i priorytety… a później do akcji wkraczamy my :)

[contact-form-7 404 "Not Found"]