EVENTS

Impreza integracyjna – pomoc potrzebującym

grudzień 15, 2015

Agnieszka Gallas
by Agnieszka Gallas
Senior Account Manager | Events

IMPREZA INTEGRACYJNA  – WIELU NIE PAMIĘTA JEJ JUŻ NA DRUGI DZIEŃ ;-)

Czy integracja zespołu może realizować dodatkowe cele? Czy można połączyć imprezę integracyjną z pomocą na rzecz innych? W UTE to nam się udało. Zorganizowaliśmy niezapomnianą imprezę integracyjną, a dodatkowo spełniliśmy marzenia dzieciaków z Domu Dziecka.  To była jedna z najbardziej wyjątkowych imprez firmowych, jakie kiedykolwiek zrealizowaliśmy. Jej skuteczność w budowaniu zespołu była wręcz niewyobrażalna.

JAK PRZEKONAĆ 300 OSÓB DO CIĘŻKIEJ PRACY FIZYCZNEJ W RAMACH IMPREZY INTEGRACYJNEJ?
– …UTE POTRAFI!

Tym razem rozwiązaniem nie była tak popularna ostatnio grywalizacja. Teraz zaproponowaliśmy współpracę, a zamiast organizacji wyjazdu na „popijawę i tańce” – jednodniową wycieczkę na… plac budowy. Ponad 300 osób czyli pracowników Klienta zawieźliśmy do Domu Dziecka w Mrągowie. Tam wszyscy pracownicy firmy, z różnych działów, na różnych stanowsikach otrzymali do realizacji ambitne zadania budowlane. Zaproponowaliśmy im naprawdę ciężką, pionierską robotę, ale gdy wskazaliśmy, komu mogą dzięki temu pomóc, nikogo nie musieliśmy namawiać.

CAŁA FIRMA BUDUJE DLA DZIECIAKÓW – SZYBKO I SKUTECZNIE

Cały zespół podzielił się pomiędzy sobą ambitnymi zadaniami. Czas imprezy był ograniczony – na wszystkie prace uczestnicy mieli tylko jeden dzień. Część z nich w ramach zadania zajęła się przygotowaniem placu budowy, inni montowali urządzenia sportowe, a jeszcze inni – zajęli się pakowaniem drobnych prezentów i przygotowaniem okolicznościowego przyjęcia. I choć UTE jest organizatorem eventów już od wielu lat, z tak pełnym poświęcenia i wzruszającym zaangażowaniem spotkaliśmy się po raz pierwszy.

Uczestnicy tej wyjątkowej imprezy dokonali wspólnie rzeczy niemal niemożliwej: w ciągu jednego dnia zbudowali dla dzieci z mrągowskiego Domu Dziecka prawdziwą sportową siłownię na świeżym powietrzu. Wspólnie z podopiecznymi bawili się także podczas jej otwarcia. Trwały ślad tego eventu istnieje do dziś, a mieszkańcy placówki z Mrągowa bardzo chętnie z niego korzystają.

Najwspanialsze jest jednak to, jak doskonale udało się zmotywować i zintegrować zespół. 300 osób w ciągu jednego dnia stało się silną, świetnie zorganizowaną drużyną. To jeden z najciekawszych projektów z dziedziny team building, spośród wszystkich zorganizowanych w Polsce.

CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA CIEBIE?

Właściwie możemy wszystko. Lata doświadczeń i powracający do nas Klienci utwierdzają nas, że to co robimy, to robimy dobrze, skutecznie i niebanalnie. Nasze rozwiązania są niestandardowe, szukamy wciąż nowych pomysłów i ciągle je znajdujemy.

Nie masz pomysłu na imprezę dla swoich pracowników? Czy kolejna firmowa impreza powinna być inna niż dotychczasowe? Zadzwoń do nas, pomożemy, bo w temacie organizacji imprez integracyjnych, motywacyjnych i nagrodowych nie ma lepszych od nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]