EVENTS

Gala motywacyjna

grudzień 15, 2015

Agnieszka Gallas
by Agnieszka Gallas
Senior Account Manager | Events

GALA MOTYWACYJNA CZYLI POCZUJ SIĘ GWIAZDĄ!

W UTE nie posiedliśmy wprawdzie umiejętności przenoszenia ludzi w miejscu i czasie ani ich klonowania (jeszcze!) , ale często musimy dokonywać rzeczy równie niezwykłych. Tym razem dostaliśmy zadanie mające na celu zmotywować zespół pracowników dużej. firmy,organizując imprezę typu: gala motywacyjna. W naszym przedsięwzięciu znajdował się jednak haczyk: ta sama impreza odbywać się miała aż w 8 centrach konferencyjnych jednocześnie. Każdy z pracowników miał poczuć, że to właśnie on jest najważniejszym gościem eventu, a jednocześnie docenić prestiż firmy, w której pracuje.

Jeśli efektem udziału w wyjątkowej imprezie ma być wzrost czynnika pt. „motywacja pracowników” to wszystkie elementy gali muszą stać na najwyższym poziomie. Potrzebny jest prawdziwy, mocny przekaz: „To my jesteśmy najlepsi!”. W UTE dopracowujemy zatem szczegóły i przystępujemy do działania.

Jako profesjonalny organizator eventów wiemy, że podstawą jest dobry scenariusz i profesjonalni prowadzący, który w razie potrzeby umie elastycznie dopasować się do sytuacji. Podczas przygotowań do wielkiego firmowego wieczoru zespół  UTE wyzwala w sobie tyle motywacji, że mógłby nią obdzielić także wszystkich uczestników gali.

Punkt po punkcie realizujemy kolejne elementy programu. 8 sal w 8 centrach konferencyjnych, 8 zestawów sprzętu, 8 ekip UTE pracujących na pełnych obrotach. Próby generalne i konsultacja planów awaryjnych, ponieważ zawsze musimy mieć plan B na wszelki wypadek.

ROZWIĄZANIE UTE – PEŁNA SYNCHRONIZACJA

Wreszcie nadchodzi godzina zero. Dbamy o perfekcyjną realizację i synchronizację logistyczną imprezy. W 8 eleganckich salach jednocześnie wyświetlane jest na żywo to samo przemówienie Prezesa. Następnie rozpoczyna się firmowy event z hollywoodzkim rozmachem, a w role gwiazd wieczoru wcielają się zaproszeni do udziału w projekcie pracownicy firmy.

Jest elegancko, szykownie i ciekawie. Cały zespół przedsiębiorstwa uczestniczy tak naprawdę w tej samej gali, podzielonej jedynie na 8 różnych lokalizacji. Udaje się osiągnąć perfekcyjną jedność czasu i miejsca „akcji”. Pracownicy nabierają jeszcze większej motywacji do pracy – są gotowi na nowe wyzwania. Chcą się rozwijać, ponieważ widzą, że firma, dla której pracują, stwarza im takie możliwości. Zmotywowany zespół oznacza, że cel Klienta został osiągnięty.

JAK TOBIE MOŻEMY POMÓC?

Nie wiesz jak zmotywować swoich pracowników? Nie wiesz jak sprawić, żeby im się chciało chcieć bardziej? Zadzwoń, napisz… zorganizujemy event na którym każdy Twój pracownik poczuje się doceniony, zmotywowany i nabierze wiatru w żagle na kolejne miesiące.

[contact-form-7 404 "Not Found"]