EVENTS

Prezentacja nowego modelu ciężarówki

sierpień 8, 2015

Agnieszka Gallas
by Agnieszka Gallas
Senior Account Manager | Events

PREZENTACJA KOLEJNEGO MODELU SAMOCHODU – JAK ZASKOCZYĆ?

Co może zrobić firma motoryzacyjna, by wyróżnić się na rynku, na którym targi, wielkie eventy i kreatywne atrakcje są normą? Najlepszym sposobem byłoby… przelicytowanie tamtych imprez i zorganizowanie wyjątkowej imprezy dla firm – potencjalnych użytkowników nowego modelu samochodu czyli Klientów. Do zaprezentowania mieliśmy ciężarówkę. Wiedzieliśmy, że ten temat zainteresuje przede wszystkim właścicieli firm spedycyjnych. Ale co mogłoby zachęcić ich do przyjścia na imprezę? Naszym celem było uzyskanie jak najwyższej frekwencji – im więcej uczestników eventu tym lepiej, ponieważ wśród tych, którzy przyjadą na prezentację, produkt „obroni się” sam.

POMYSŁ UTE – CZYLI NIEBANALNIE I ZASKAKUJĄCO

Postanowiliśmy zatem zagrać dwoma wyjątkowymi pomysłami. Po pierwsze – organizacja imprezy firmowej w spektakularnym miejscu. Po drugie – zaprezentowanie eventu w sposób, jakiego nikt przed nami nie wymyślił. Postawiliśmy na… kluczykowe zaproszenia.

Do każdego z zaproszeń dołączyliśmy mały kluczyk – drobny gadżet, ale dający dużą szansę na wygranie głównej nagrody spotkania. Trofeum było całkowicie unikalne: szkolenie dla pracowników firmy, której przedstawiciel będzie posiadaczem wygranego kluczyka z technik ekonomicznej jazdy samochodem. Każda firma spedycyjna, dążąca do ograniczenia kosztów, natychmiast zobaczyła możliwe oszczędności. Myśl „muszę to mieć” oznaczała dla nas połowę sukcesu. Wzrost adrenaliny u potencjalnych uczestników eventu na samą myśl o możliwości wygranej sprawił, że nie odpuścili oni obecności na prezentacji.

To jednak nie wszystko. Nie chcieliśmy, by ktokolwiek poczuł się przegrany czy rozczarowany. Z tego względu dla wszystkich pozostałych uczestników spotkania przygotowaliśmy gwarantowaną nagrodę w postaci multimedialnej prezentacji, wypełnionej dodatkowymi atrakcjami.

W ten sposób zachęciliśmy do udziału w wyjątkowej imprezie dla firm aż 4/5 zaproszonych! To znaczy, że 80% właścicieli przedsiębiorstw spedycyjnych, którzy otrzymali zaproszenia, pojawiło się na prezentacji ciężarówki. A to dla naszego Klienta wynik bardzo zadowalający, bo przynoszący mu konkretne wymierne korzyści.

CHCESZ ZASKOCZYĆ SWOICH KLIENTÓW I ZDOBYĆ NOWYCH?

Dzwoń, pisz… nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Prezentacje, eventy, gry, portale firmowe – mamy wiele sposobów na większość problemów przedsiębiorców czy menadżerów zarządzających różnymi działami w korporacjach.

[contact-form-7 404 "Not Found"]