INCENTIVE

Wyjazd incentive – meksykański survival

sierpień 8, 2015

Aleksandra Piskuła
by Aleksandra Piskuła
Senior Account Manager | INCENTIVE

TRUD I ZNÓJ JAKO SPOSÓB NA MOTYWACJĘ?

Nic tak nie scala zespołu, jak świadomość pokonanych wspólnie trudności. Dlatego gdy otrzymujemy zadanie: zmotywować zespół to  od razu proponujemy  wyjazd incentive. Nasz Klient chciał, by jego pracownicy znaleźli w sobie zapał do realizacji ambitnych planów sprzedażowych. Aby osiągnąć ten cel najpierw trzeba było stworzyć zespół. A zespół to znacznie więcej, niż grupa sprzedawców i marketingowców pracujących na tym samym piętrze – nawet biurko w biurko. W UTE wiemy jak to robić!

ROZWIĄZANIE UTE – EGZOTYKA, LUKSUS, WYZWANIE

Od razu wiedzieliśmy, że tu potrzebny będzie naprawdę unikalny pomysł. Postanowiliśmy połączyć w jednym programie zarówno nagrodę dla pracowników (daleką podróż), luksusowy wypoczynek (zakwaterowanie w wysokiej klasy hotelu), jak i niezapomniane przeżycia raz wyzwania, które postawimy przed ekipą śmiałków. Jako organizator wyjazdów zagranicznych dla firm mieliśmy świadomość, że kluczowy będzie niebanalny cel podróży: miejsce nieoczywiste, wyjątkowe, zupełnie inne, niż zatłoczone plaże i masowo odwiedzane egzotyczne wyspy…

Nasz wybór padł na… Meksyk! Tam, w klimacie „ostrym jak papryczki chwili” (to słowa jednego z uczestników) wyznaczyliśmy uczestnikom ambitne zadania. Zorganizowaliśmy prawdziwe reality show, w którym pracownicy firmy pokonywali podziemne jaskinie San Jeromito, zdani tylko na siebie. Ta wyjątkowa impreza incentive skłoniła uczestników do porzucenia komórek, laptopów i innych zdobyczy techniki na rzecz niebezpiecznej wyprawy do jaskini „szefów i pracowników”. Wspólnie, ramię w ramię, wspierali się oni w pokonywaniu kolejnych przeciwności.

Pamiętajmy jednak, że był to wyjazd nagrodowy. Na śmiałków, którzy pomyślnie pokonali trudne przeszkody, czekały niebiańskie luksusy w wysokiej klasy hotelu. Po ekstremalnych przeżyciach relaksowali się oni w warunkach, których można im tylko pozazdrościć. Po trudach wyprawy mogli wypocząć i zrelaksować się w komfortowych warunkach.

EFEKT UTE – ZGODNY Z ZAŁOŻENIEM WYJAZDU

Efekt? Pracujący razem handlowcy i marketingowcy stali się jedną drużyną. Dziś to prawdziwi komandosi biznesu, którzy od 5 lat (tyle czasu minęło od pamiętnego incentive) rok po roku wspólnie realizują z sukcesem najbardziej ambitne plany sprzedażowe. Mimo upływu czasu i organizacji wielu firmowych imprez ta meksykańska wyprawa do tej pory wspominana jest przez pracowników.

TU UTE – CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jeśli i Ty nie wiesz jak zmotywować swoich pracowników, jeśli chciałbyś zorganizować wyjazd motywacyjny lub nagrodowy to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Zorganizujemy imprezę z której wróci zgrany zespół, zmotywowany do wspólnego działania.

 

 

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]